Verzameling van meer dan vier honderd houtgravuren van allerlei aard; met opschriften, bijschriften en rijmen. Voor kinderen van alle lengte en dikte en ook voor geen - kinderen - meer. Leiden, A.W. Sythoff, z.d. (1874), 59 bladen met houtgravures, grotendeels handgekleurd, oorspronkelijk slap kartonnen platten met linnen rug, folio. Het werk ligt uit elkaar en er zijn diverse andere defecten, maar het grootste deel van het boekblok is in goede staat; (2) Omnibus. Nederlandsch prentenboek voor jongens en meisjes. Met achttienhonderd houtgravuren. Den Haag, K. Fuhri, 1850, introductie van 16 p. gevolgd door 5 delen van 64 à 96 p., contemporain halflinnen, folio (boekblok los in delen en kleinere defecten). Bevat de volgende delen: I. In de huiskamer; II. Op de kermis; III. In de kerk; IV. Op reis; V. In den tuin en op het land; (3) Groot Nederlandsch Prentenboek. Met zeven honderd houtgravuren./ Nieuw Nederlandsch Prentenboek. Met vele honderd houtgravuren (...). Den Haag, K. Fuhri, 1847/ 1848, twee delen in één band, (4),119,(1) ; (6), 119,(1) p., contemporain halfleer, 4to (rug beschadigd). Bevat ook de verhalen van Tijl Uilenspiegel en Robinson Crusoe, in deel 2 tevens een fraai alfabet; (4) Sythoff's Prentenboek. De Spiegel. Leiden, A.W. Sythoff, z.d. (ca. 1855), (39) éénzijdig bedrukte bladen met talloze houtgravures, contemporain halflinnen, 4to (kleine defectjes). Deze titel niet in PiCarta, wel één andere (Sythoff's prentenboek. De Boekenkast). (totaal 4)