Łukasz Ratajczak (ur. 1989 r., Gdańsk) Highway II, 2013 r. olej/płótno, 135 x 84 cm na odwrociu nalepka z danymi pracy Student Malarstwa gdańskiej ASP w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Wystawy: 2012 – Artystyczna Podróż Hestii (wystawa finałowa); 2012 – Zimowy pejzaż Elbląg (nagroda specjalna); 2012 – Wystawa studencka (Park Naukowo-Technologiczny w Gdańsku); 2011 – Malarstwo figuratywne (galeria ZPAP NOVA); 2011 – Krzysztof Gliszczyński i studenci (Galeria PENTAGON, Radom).