Auction archive: Lot number 3

Magdalena Laskowska (b. 1985)

Opening
PLN2,600
ca. US$832
Auction archive: Lot number 3

Magdalena Laskowska (b. 1985)

Opening
PLN2,600
ca. US$832

Magdalena Laskowska (b. 1985) Rower w Powsinie, 2010 r. olej/płótno, 81 x 100 cm sygnowany l.d.: 'Laskowska' na odwrociu opisany na płótnie: '"Rower w Powsinie" | olej, 81 x 100 cm | Laskowska' oraz na blejtramie: 'Magdalena Laskowska' Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem w 2011 r. Miała trzy wystawy zbiorowe: 2010 - Warszawa, 2011 - Niemcy, 2011 - Legnica. Finalistka konkursu dla studentów ASP "Francja w moich oczach". Zajmuje się malarstwem sztalugowym, zwłaszcza pejzażem oraz ilustracją książkową. Ważniejsze wystawy: 2011 – Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczną Simensa, Salon Akademii, ASP, Warszawa; 2011 – Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2011”, Galeria Sztuki, Legnica (I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego); 2011 – „Skłonności do ostrości”, wystawa zbiorowa w ramach Satyrykonu, teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica; 2011- finalistka Konkursu o Artystyczną Nagrodę Siemensa edycja 2011; 2011- finalistka 10. Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych Pieńków; 2011- nagroda za najlepszą pracę dyplomową przyznawana przez Panią Ewę Tomaszewską. 2012 – finalistka konkursu Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu; 2012 – wystawa zbiorowa Sport Artbox w Galerii Milano, Warszawa.

Auction archive: Lot number 3
19 Dec 2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auction archive: Lot number 3
19 Dec 2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600