met twee laden. Het geheel versierd met marqueterie. Hierbij noten-, notenwortelhouten hangporseleinkast in Louis XV-stijl 48 x 27 en h. 64 cm; br 79. h 85 en d. 23 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2]