Auction archive: Lot number 815

[Mallet. Afrika] Description de l'Univers

Auction 30.06.2020
30 Jun 2020
€75 - €150
ca. US$84 - US$168
€220
ca. US$246

Auction 30.06.2020
30 Jun 2020
€75 - €150
ca. US$84 - US$168
€220
ca. US$246

contenant les differents systêmes du monde, les cartes generales & particulieres de la geographie ancienne & moderne: les plans & les profils des principales villes & des autres lieux plus considerables de la Terre (...). Allain Manesson Mallet. Tome troisième. Afrique ancienne et moderne. Paris, Denys Thierry, 1683. (4),256,(14) p. Met titelgravure, 100 (van 101) genummerde platen, 6 ongenummerde platen w.v. 2 met gravure aan elke zijde en 1 kaart met afgesneden marges los ingevoegd. Leer met geribde en vergulde rug, 8vo. Band slordig, leer langs randen en aan rugeinden besch. (voet rug mist stukje), etiket binnenzijde voorplat, hier en daar iets watervlekkig, titelgravure losgaand, verspreide (doorgehaalde) oude eigenaarsnamen, enkele gravures los, plaat 46 met besch., pl. 88 en laatste blad (?) ontbreken. Sold w.a.f.

30 Jun 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

30 Jun 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138