Mechelen] - GEETS, Willem - Ommegang de Saint-Rombaut (1875). Cavalcade historique par la ville de Malines, à l'occasion du Jubilé de Saint-Rombaut, patron de la commune. Texte français par Emmanuel Neeffs. Brussel, Simonau & Toovey, 1875, oblong folio, half-linnen band (beschadigd, roestvlekjes, enkele scheurtjes hersteld), titel op gladde rug (kop en staart beschadigd), kaft mee ingebonden (stoffig). Goed ex.
Met 7 lithografieën , waarvan 3 goudgehoogde kleurenlithografieën, naar aquarellen van Willem Geets Bij elke plaat verklarende teksten in het Frans en in het Nederlands. Achteraan lijst met namen van de deelnemers aan de "praaltrein".