Auction archive: Lot number 440

[Met 60 schitterende gravures] Tafereel, of Beschryving van den prachtigen Tempel

Auction 02.12.2019
2 Dec 2019
€900 - €1,800
ca. US$990 - US$1,981
€900
ca. US$990

Auction 02.12.2019
2 Dec 2019
€900 - €1,800
ca. US$990 - US$1,981
€900
ca. US$990

der Zang-Godinnen, vertoond in LX. heerlyke kunststukken. Behelzende alle de voornaamste geschiedenissen van de fabel-oudheid, getekend en in 't koper gebragt, door Bernard Picart le Romain, en andere braeve meesters. Waerby gevoegd zyn de volkoome verklaeringen der fabelen, en de grondslagen, die ze in de historien hebben (tekst door Antoine de Le Barre de Beaumarchais). Amsterdam, Z. Chatelain, 1733, (8),XVI,(2),158,(4) p., met gegraveerd frontispiece, titelvignet, topvignet boven de opdracht en 60 platen elk gedrukt van 2 platen (de randversieringen gedrukt van aparte platen), contemporain kalfsleer, geribde en vergulde rug met marokijnen titelschildje, groot folio. Enkele platen losgaand, hier en daar een vlekje. Scheurtje in de voet van de rug en de hoeken wat gestoten. Mooi exemplaar met zeer ruime marges. Eén van de fraaist geïllustreerde boeken uit de eerste helft van de 18de eeuw.

2 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

2 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138