MIKAEL JANSSON född 1958 Amber Valletta Signerad, daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson 2004, 2/6. C-print monterat på aluminium, 43,5 x 43,5 cm. PROVENIENS: Galleri Christian Larsen, Stockholm