Parijs, gedrukt door Firmin Didot voor Marcilly, z.d. (ca. 1820), 95 p., met gegraveerde titelpagina en 6 platen, contemporain marokijn met zilveren slotje, alle sneden verguld, oblong, 3,8 x 5,7 cm. Enigszins roestvlekkig; watervlekje bij de kneep aan het begin; oude eigenaars-inscriptie (1888) in pen op de eerste blanco. Voorplat met halftitel, titel, inleiding en eerste plaat los. Welsh 5561; Bondy p. 76. Zeldzaam miniatuurboekje, met de volgende hoofdstukjes (elk met plaat): L'Auvergnate; La balayeuse; Le marchand d'habits (klein scheurtje); La lingère; Le soldat; Le gagne-petit.