Klaer vertoonende in vyftich onderscheydene curieuse caarten de XVII Nederlantsche Provincien (...) met desselfs beschryvingh. Amsterdam, by Iacob Aertz. Colom, z.d. (ca. 1660), 4,(14),223,(4 index) p., met oudtijds handgekleurde, gegraveerde titelp., 47 dubbel-p. gegraveerde kaarten met oudtijdse grens- en cartouche-kleuring en 3 dubbel-p. gegraveerde platen met oudtijds handgekleurde portretjes van graven en hertogen, contemporain leer, vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje, oblong 4to. Enigszins roestvlekkig. Rug vakkundig vernieuwd met gebruikmaking van de oorspronkelijke rugstrip; leer over platten sleets. Een goed en aantrekkelijk handgekleurd exemplaar, met oude eigenaarsinitialen "B.D.Q 1807" en de notitie "bij binken" en oude prijzen op het vrije schutblad.