Olga Gralewska (b. 1989) Klisza, 2012 r. technika mieszana/płótno, 40 x 120 cm sygnowany p.d.: 'Olgi' na odwrociu opisany: 'Olgi | Gralewskiej | 10 II ROK | 2012'' Od 2010 r. studentka malarstwa krakowskiej ASP w pracowni prof. A. Bednarczyka. Dwukrotnie wyróżniona przez Radę Wydziału Malarstwa ASP (2011 r., 2012 r.). Udział w wystawach zbiorowych w Lublinie, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i w Krakowie. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju.