Olga Gralewska (b. 1989) Pari Pari, 2011 r. technika mieszana/płótno, 90 x 60 cm sygnowany p.d.: 'Olgi' na odwrociu opisany Od 2010 r. studentka malarstwa krakowskiej ASP w pracowni prof. A. Bednarczyka. Dwukrotnie wyróżniona przez Radę Wydziału Malarstwa ASP (2011 r., 2012 r.). Udział w wystawach zbiorowych w Lublinie, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i w Krakowie. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju.