OSCAR DE LA RENTA Paris, clips och hänge, clips, gulmetall, dekorativa färgade stenar, pärlor och Swarovskikristaller, stämpelmärkta Oscar de la Renta längd 3 cm, hänge, fyrklöver i gulmetall, stämplemärkt OSCAR DE LA RENTA _PARIS_, längd 3,5 cm; smärre slitage