Paar Chinese dekselvazen in steengoed, rondom polychroom gedecoreerd met strijdscènes, gemerkt; bijgevoegd een dekselvaas, China, rondom blauw-wit gedecoreerd met feniksen en bloementakken, 19e eeuw, H 46 - 48 cm