Para figurek: Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi, Turyngia, k. XIX w.
porcelana biskwitowa, ręcznie malowana i złocona, wys. 25,5 cm, drobny ubytek na prawej dłoni Jezusa