Pekka Halonen
1865-1933
Pekka Halonen, Sommarskog.
Sign.1921. Olja på pannå 47,5x39 cm.
Pekka Halonen, Summer forest.
Sign.1921. Oil on board 47,5x39 cm.
Pekka Halonen
1865-1933
Pekka Halonen, Sommarskog.
Pekka Halonen, Summer forest.