PETER PAUL RUBENS hans ateljé, flamländsk skola, 1600-tal Skattepenningen Olja på duk, 86 x 120 cm. Studio of. Flemish school. Oil on canvas. EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris