BRUGGE - ORDONNANTIES
Brugge
Joseph van Praet
1784 - 1791
In-f°, 392, [2], 127, [1] pp. Wapenschild van Brugge gehouden door leeuw en beer op titelpagina (bruine inkt over uitgeveegd). Halfleder uit de tijd, scharnieren, kapitalen en hoeken beschadigd met verlies van leer
BRUGGE - ORDONNANTIES
Brugge
Joseph van Praet
1784 - 1791