KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
1758-1763
3 dln. in één vol. in-folio, [4] + 86 + [1], [4] + 132, [4] + 168 + [4 (register)] pp. Met 39 handgekleurde kopergravures uit de tijd b.t. (niet geplooid) van verschillende soorten appels (I tot XII), peren (I tot VIII) en andere vruchtensoorten (I tot XIX), ontworpen door J.C. Philips en J. Folkema. Weinig roestvlekjes. Onafgesneden exemplaar in modern vol kalfsleder, rug met ribben en recuperatie van de originele rug met stukjes goudstempeling
KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
1758-1763