Auction archive: Lot number 1075

Pomologia dat is beschryvingen en afbeeldingen van de beste zoorten van appels en peeren; Fructologia of beschrijving der vrugtbomen en vrugten; Dendrologia of beschryving der plantagie-gewassen

€900 - €1,400
ca. US$992 - US$1,543
€900
ca. US$992

€900 - €1,400
ca. US$992 - US$1,543
€900
ca. US$992

KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
1758-1763
3 dln. in één vol. in-folio, [4] + 86 + [1], [4] + 132, [4] + 168 + [4 (register)] pp. Met 39 handgekleurde kopergravures uit de tijd b.t. (niet geplooid) van verschillende soorten appels (I tot XII), peren (I tot VIII) en andere vruchtensoorten (I tot XIX), ontworpen door J.C. Philips en J. Folkema. Weinig roestvlekjes. Onafgesneden exemplaar in modern vol kalfsleder, rug met ribben en recuperatie van de originele rug met stukjes goudstempeling

7 Oct 2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
1758-1763

7 Oct 2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457