Auction archive: Lot number 470

Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Veiling 27 sessie 2
12 Feb 2020
€80 - €140
ca. US$87 - US$152
€80
ca. US$87

Veiling 27 sessie 2
12 Feb 2020
€80 - €140
ca. US$87 - US$152
€80
ca. US$87

Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw Drie borden, een kom, drie vaasjes en dekselpot. Conditie Goede conditie, beschadigingen. Afmetingen Max. hoogte 13 cm en max. diameter 24,5 cm. Aziatica

12 Feb 2020
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

12 Feb 2020
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867