Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw Drie borden, een kom, drie vaasjes en dekselpot. Conditie Goede conditie, beschadigingen. Afmetingen Max. hoogte 13 cm en max. diameter 24,5 cm. Aziatica