et du Grand-Duché de Luxembourg. (...). Dressée et gravée par C. van Baarsel et fils." Gegraveerde kaart met grenskleuring, 75,5 x 54,5 cm., uitgegeven te Amsterdam bij F.J. Weygand, 1827, opgeplakt in 12 delen op linnen. Veel plaatsen op de kaart (m.n. in België) onderstreept in pen, verder iets roestvlekkig. Linnen ingescheurd bij één sectie.