Prześwity / Autostrada, z cyklu "Tytuł do uzgodnienia", 2008
olej, płótno, 150 x 100 cm sygn. na odwrociu: MARIUSZ KUŁAKOWSKI | OLEJ, 150 X 100 oraz wskazówki ekspozycyjne (dwie możliwości ekspozycji)