Reidar Särestöniemi
1925-1981
Reidar Särestöniemi, Naken.
Sign. -48. Olja på duk lagd på pannå 50 x 66 cm.
Reidar Särestöniemi, Naked.
Sign. -48. Oil on canvas laid on board 50 x 66 cm.
Reidar Särestöniemi
1925-1981
Reidar Särestöniemi, Naken.
Reidar Särestöniemi, Naked.