Auction archive: Lot number 2310

Rusland, fraaie houten kist bekleed met walvisbeen, gedateerd 1828;

€800 - €1,200
ca. US$903 - US$1,354

€800 - €1,200
ca. US$903 - US$1,354

de ajour gezaagde panelen zijn deels gegraveerd en met groene pigment voorzien, getrapte deksel met twee scharnieren. Het geheel staat op vier benen brackets. Dergelijke kistjes werden door zeelieden besteld en meegebracht uit de Russische haven Archangelsk. h. 16 cm, b. 27 cm, d. 18 cm. [1] A Russian Archangelsk engraved whale bone casket, dated 1828. Decorated overall with pierced foliate panels, domed hinged lid.

9 Jun 2020 - 22 Jun 2020
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Netherlands
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

9 Jun 2020 - 22 Jun 2020
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Netherlands
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76