Waiting, 2006. Huile sur panneau de bois. Signée, titrée et datée au dos. Olieverf op houten paneel Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterzijde. 28 x 35,5 cm Provenance/Herkomst: CRG Gallery, New York. Collection privée, Bruxelles