Santeri Salokivi
1886-1940
Santeri Salokivi, Kvinna på stranden.
Sign. -15. Olja på pannå 41 x 32,5 cm.
Santeri Salokivi, Woman on the shore.
Sign. -15. Oil on board 41 x 32,5 cm.
Santeri Salokivi
1886-1940