Auction archive: Lot number 212

Serwis kawowo-herbaciany, wzór Maria - Jeżyna

Opening
PLN900
ca. US$244

Opening
PLN900
ca. US$244

Serwis kawowo-herbaciany, wzór Maria - Jeżyna XX w. Rosenthal porcelana dzbanek kawowy wys. 21 cm, dzbanek do herbaty wys, 17 cm, cukiernica wys. 13 cm, 10 filiżanek do herbaty śr. 10,2 cm i 11 cm, 11 filiżanek do kawy śr. 8,5 cm, 19 talerzyków deserowych śr. 13 cm, 11 talerzyków śr. 16 cm uwagi: jedna z filiżanek do kawy uszczerbiona, talerzyki posiadają różne sygnatury Rosenthal estymacja: 300 - 1 000

22 Jan 2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

22 Jan 2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600