Serwis kawowo-herbaciany, wzór Maria - Jeżyna XX w. Rosenthal porcelana dzbanek kawowy wys. 21 cm, dzbanek do herbaty wys, 17 cm, cukiernica wys. 13 cm, 10 filiżanek do herbaty śr. 10,2 cm i 11 cm, 11 filiżanek do kawy śr. 8,5 cm, 19 talerzyków deserowych śr. 13 cm, 11 talerzyków śr. 16 cm uwagi: jedna z filiżanek do kawy uszczerbiona, talerzyki posiadają różne sygnatury Rosenthal estymacja: 300 - 1 000