Auction archive: Lot number 193

(Sieraden) Gouden en zilveren objecten

Auction 11.09.2017
11 Sep 2017
€0
€40
ca. US$47

Auction 11.09.2017
11 Sep 2017
€0
€40
ca. US$47

(Sieraden) Gouden en zilveren objecten -Een zilveren takbroche bezet met markesiet, circa 1920, een paar zilveren en verguld zilveren oorringen, 19de eeuw, twee zilveren spelden en een strik van zwart kant, in een 14 karaat gouden vatting. (6) -

11 Sep 2017
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

11 Sep 2017
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867