(Sieraden) Gouden en zilveren objecten -Een zilveren takbroche bezet met markesiet, circa 1920, een paar zilveren en verguld zilveren oorringen, 19de eeuw, twee zilveren spelden en een strik van zwart kant, in een 14 karaat gouden vatting. (6) -