SMITS, Jakob - [ Kinderkopje ], s.d. Houtskooltekening, 27 x 27 cm; gemonogr. onderaan rechts. Ingelijst in houten lijst met naam op plaatje onderaan. Lichte vouw.
Eenvoudige schets van een kinderhoofdje. Bijgevoegd : Id. - [ Moeders vermaning ], s.d. Ets en droge naald, Japans papier, 13,9 x 15,9 cm; in potlood gesign. Ingelijst (niet uitgelijst). Gebruind papier. Ook "De hutten" genaamd. Ref . Pas 63. (2 st.)