SMITS, Jakob - [ Verliefd ], s.d. Houtskooltekening, gevergeerd papier, 12 x 13,5 cm; gesign. bovenaan rechts. Mooi intiem werkje.
Aan de rand van een bosje, een verliefd koppeltje met in de achtergrond een molen. Ref. Arto 2000, II, p. 344 : Rotterdam 1855-Mol 1928, pre-expressionistisch schilder, aquarellist en etser van Kempense landschappen, religieuze en huiselijke taferelen en portretten. Lid van de "Société Royale belge des Aquarellistes" en van "Kunst van Heden".