Auction archive: Lot number 181

[Spaans. Perkamenten banden] Miguel de Cervantes

Auction 12.06.2018
12 Jun 2018
€130
ca. US$152

Auction 12.06.2018
12 Jun 2018
€130
ca. US$152

El ingenioso Hidalgo Don Quijote de la Mancha de Miguel de Cervantes Saavedra [patronato del IV centenario de Cervantes]. Nueva edition critica (...) dispuesta por Francisco Rodriguez Marin. Tomo I - X. Editiones Atlas, Madrid, 1947-49. Groot 8vo, compleet in 10 delen, uniform gebonden, perkament, titel op rug in rood en grijs met goudopdruk, titelblad in rood en zwart, begin- en sluitvignetten door Gustave Doré Nummer 331 van 350 ex., achterin per deel op dag gedateerd van 22 juli 1947 tot 22 juli 1949. Meer dan 3000 pp. tekst. Mooie uniform in perkament gebonden set, iets openstaand. F. Rodriguez Marin (1855-1943) was een bekende Spaanse dichter, Hispanist en lexicograaf. (totaal 10)

12 Jun 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

12 Jun 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138