Pejzaż, 1906r.
olej, płótno, 120 x 161 cm sygn. i dat. l. d.: 1906 STANISŁAW CZAJKOWSKI na odwrocie naklejka wystawowa z TPSP w Krakowie (?): Autor Czajkowski Stanisław/Adres Kraków/Dzieło: Pejzaż /Rodzaj ol(ej)
Pejzaż, 1906r.