Stefan Hanckowiak (b. 1980) You must be the change, 2008 r. akryl/płótno, 90 x 70 cm sygnowany i datowany na odwrociu: '"You must be the change" - | - STEFAN HANĆKOWIAK 2008' Obronił dyplom na wydziale artystycznym, Uniwersytetu Zielonogórskiego. Laureat III nagrody 38. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2007” za obrazy „Miłość i nienawiść”, "W poszukiwaniu szczęścia".