Rizbit, 2006. Technique mixte sur toile. Signée, titrée et datée au dos. Gemengde media op doek. Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterzijde. 86, 5 x 81 cm Provenance/Herkomst: Galerie Baronian Francey, Bruxelles