Tomasz Kolodziejczyk (b. 1976) Trio, 2010 r. akryl/płótno, 100 x 73 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ' "TRIO" | Tomasz Kołodziejczyk | 2010' W latach 1997-2003 studiował na wydziale Malarstwa i Grafiki w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego w 2003 r. Mieszka i pracuje w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, rysunkiem i malarstwem ściennym. Stypendysta Ministra Kultury 2001/2002.