2 18/19e eeuw Twee borden met polychroom decor van vogels, strooibloemen en insecten met ajour rand. Gemerkt in onderglazuur blauw op achterzijde waarschijnlijk voor Wallendorf (pseudo Meissen merk). Een bord met haarlijntje en herstellingen in de rand. Het andere bord in goede conditie zonder beschadiging of restauratie. Mogelijk zijn dit de onderborden voor manden geweest. D 22.5 cm