Vaas, China, famille rose, gedecoreerd met een hof- en strijdscène; bijgevoegd een paar Chinese vazen in gepolychromeerd steengoed en een kruidenpot, blauw-wit gedecoreerd, 19e eeuw, H 32 - 45,5 - 61,5 cm (één vaas met restauratie, één vaas met perforatie en barst, kruidenpot met bodembarst)