Auction archive: Lot number 17

Václav Špála (1885-1946)

Auction 25.04.2019
25 Apr 2019
Opening
CZK9,000
ca. US$397

Václav Špála (1885-1946)

Auction 25.04.2019
25 Apr 2019
Opening
CZK9,000
ca. US$397

Zátiší s jablky a hruškami
litografie, 1939, 32 x 40 cm, sign. PD V Špála 39, rám, Václav Špála vytvořil pouze několik málo barevných litografií, ve kterých využil své osvědčené zpracování typických námětů. Bravura malířského přednesu ve spojení s živou barevností zajistily malíři přední místo mezi českými umělci po celé jeho tvůrčí období
the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague

25 Apr 2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Czech Republic
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340

Zátiší s jablky a hruškami

25 Apr 2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Czech Republic
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340