van Nederlandschs-Indië 1610-1888, historisch-genealogisch beschreven door M.A. Rhede van der Kloot. Den Haag, W.P. van Stockum & Zoon, 1891, XI,(1),355,(2) p., met 13 chromolithografische platen met wapens door M.J. Lion, contemporain halfleer, vergulde en geribde rug met 2 contrasterende linnen titelschildjes, 4to (zeer goed, aantrekkelijk gebonden exemplaar). (2) Reizen en onderzoekingen in Sumatra, gedaan op last der Nederlandsche Indische Regering, Tusschen de jaren 1833 en 1838, door Dr. S. Muller en Dr. L. Horner (...). Bewerkt door Dr. S. Muller. Den Haag, K. Fuhri, 1855, (4), 201 p., contemporain karton met linnen rug. Titel en laatste (blanco) pagina gebruind; met preeg van het Rotterdams Leeskabinet in titel en inhoudsopgave, etiketjes op de rug; (3) De opium-vloek op Java. Door (...) W. Elout van Soeterwoude. Uitgegeven door den Anti-Opium-Bond. Den Haag, Zuid-Hollandsche Boek- en Handelsdrukkerij, 1890, 85,(1),5,(1),13,4 p., met uitslaande tabel en tabellen met eigen paginering, later linnen met oorspronkelijk vooromslag opgeplakt, 4to (iets roestvlekkig).