"Vinternatt" 1996 Olje på lerret, 170x170 cm Titulert, signert og datert bak på lerretet: Ørnulf Opdahl 1996 UTSTILT "Ørnulf Opdahl - Ved havet" Astrup Fearnley Museet 1997, kat. nr 26