Wäinö Aaltonen
1894-1966
Wäinö Aaltonen, "Morgon".
Sign. Olja på duk 71x48 cm
Wäinö Aaltonen, "Morning".
Sign. Oil on canvas 71x48 cm
Wäinö Aaltonen
1894-1966
Wäinö Aaltonen, "Morgon".
Sign. Olja på duk 71x48 cm
Wäinö Aaltonen, "Morning".
Sign. Oil on canvas 71x48 cm