(Wetenschap) Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen (10 banden compleet) Prijsindicatie: € 150 - € 250 Startprijs: € 80,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfundingen Gewerbe und Industrien. Leipzig: Verlag von Otto Spamer, 1898/1901. 10 delen compleet. Gebonden in halfleer. Goudopdruk en titelschildje op de rug. Met vele afbeeldingen in zwart/wit en uitvouwbare platen. 3 banden in originele kartonnen schuifdoos. Ca. 700pp. per deel. 4to (25,5x18 cm). Conditie Zeer redelijk. De banden met schaafspoortjes, gebruiksspoortjes en missende stukjes leer. Binnenwerk goed. Schuifdozen sleets. Enkele aantekeningen in potlood in de delen. Afmetingen 4to (25,5x18 cm). Boeken