Zilver, maliënkolder tas, rond 1900. De beugel is opengewerkt versierd met een leeuwenkop centraal met daar omheen florale motieven. Tas en beugel zijn volledig van zilver ( binnenwerk is van stof). Gemerkt: 800 ( 800/1000 zilver) Herkomst: vermoedelijk Duits. Conditie Goede conditie. Afmetingen Breedte v.d. beugel: 14.5 cm. Bruto gewicht: 212 gram. Zilver