Zilver, prijsbeker Voorschoten 1904 (nr. 2). Versierd met zeer fijne graveringen en tekst: Uit erkende dankbaarheid van JNVJ, JIR 1879- 1904. Gemerkt: Klein zwaard en meesterteken: v.Kempen & Zonen Voorschoten. Conditie Goede conditie. Restauratie aan de voet/steel. ( zie foto's) Afmetingen Hoogte: 11.6 cm. Diameter kelk: 9 cm. Gewicht: 137 gram. Zilver