Auction archive: Lot number 303

Zilver, prijsbeker, Voorschoten 1904 (nr. 1)

€60 - €100
ca. US$66 - US$110
€40
ca. US$44

€60 - €100
ca. US$66 - US$110
€40
ca. US$44

Zilver, prijsbeker Voorschoten 1904 (nr. 2). Versierd met zeer fijne graveringen en tekst: Uit erkende dankbaarheid van JNVJ, JIR 1879- 1904. Gemerkt: Klein zwaard en meesterteken: v.Kempen & Zonen Voorschoten. Conditie Goede conditie. Restauratie aan de voet/steel. ( zie foto's) Afmetingen Hoogte: 11.6 cm. Diameter kelk: 9 cm. Gewicht: 137 gram. Zilver

3 Dec 2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

3 Dec 2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867