Zilver, set serveerlepels in doos Wilkens, Duits rond 1900. Uitgevoerd met barok versiering in hoog reliëf. Geschulpte bak met restanten van verguldring. Gemerkt: Wilkens, 750 ( 750/1000 zilver) en halve maan. Conditie Goede conditie. Afmetingen Lengte: 19.5 cm. Totaalgewicht: 114 gram. Zilver