Zilver, zogenaamde sterling sweetmeat dish. rond 1900. Sweetmeat= suikergoed. Ronde schaal met klassieke bewerkte rand. Gemerkt: Sterling. Herkomst vermoedelijk VS. Conditie Goede conditie. Afmetingen Diameter: 25.5 cm. Hoogte: 7.5 cm. Gewicht: 420 gram. Zilver