Bylo nebylo
mísa II
Vzali sme sa Kováčovci
Studie psa
tužka, papír, 10,8 x 13,3 cm, prosvítá pozůstalostní razítko
Provenience: vzadu razítko...
Výjev z Velkých Bošan
Kostelík
suchá jehla, 1984, 12 x 5,5 cm, sign. PD Karel Chaba 84, č. 6/30
the private study...
Weding drink
litografie, 20 x 15 cm, sign. DU Jiří Slíva
Sex
litografie, 19 x 12,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk
Vývrtky
litografie, 20,8 x 10,6 cm, sign. DU Jiří Slíva
Veslice
litografie, 21,5 x 14,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk
Holoubek
Krajina
olej, plátno, 1953, 17,3 x 46,7 cm, sign. LD VKoutský 53
Ležící akt
Pusa
litografie, 16 x 16 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk
Číše na zvonovité patce s rádlovanou nití
Stoj na jedné ruce
tužka, papír, 9 x 6 cm, prosvítá pozůstalostní razítko
Provenience: vzadu...
Svatební oznámení
tužka, papír, 4 x 4, 5 cm, polito, prosvíta pozůstalostní razítko
Provenience...
Oslavy svatováclavského tisíciletí v Praze
Včas a za všech podmínek s úrodou domů - Za odzbrojení- za mír
Tanec
litografie, 2014, 18,5 x 14 cm, sign. PD M. Rittstein 2014, č. 36/110
studied at The Secondary...
Tanec
litografie, 2014, 20 x 15 cm, sign. PD M.Rittstein 2014, č. 1/110
studied at The Secondary...
Cesta k lesu
Modrý kůň
Gramofon
litografie, 24 x 21 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk
Zátiší
lept, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50
Berkemeyer
Zátiší
Upřený pohled
Fialka
akvarel, papír, 10, 5 x 7, 5 cm, prosvítá pozůstalostní razítko