Zátiší s ovocem
Krajina
PF 2012
litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born
PF 2013
litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born
PF 2014
litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born
PF 2015
litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born
PF 2016
litografie, 2016, 21 x 10,5 cm, sign. LD A Born
Adolf Born: Akvarely, grafika, ilustrace
Plakát na výstavu - A. Born: Grafika, Galerie Fronta
Plakát na výstavu - A. Born: Grafika, Galerie Groll
Plakát na výstavu - A. Born: Graphik und Zeichnungen, Galerie Ambiance
Plakát na výstavu - A. Born: Grafika, Galerie Zlatá ulička
Slečny dcery
serigrafie, 29 x 21 cm, sign. PD Aborn, č. 95/100
Zlý pes
serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD A. Born, č. 81/100
Pan Trubec a paní Blecha
litografie, 1993, 49 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, č. 81/90
studied at The...
Ottovo mýdlo rakovnické
Ottův Otamýr
A Love Letter to St. Petersburgh, Florida
Primus
So Hood
The Feeling is Mutual
Amazing Accounts
Ironman 3
Letní slavnost
fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75
Veselé postavy III
Veselé postavy II
Veselé postavy I
Dva
litografie, 1995, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 47/50
Hvězda
akvarel, papír, 1992, 20,5 x 30 cm, sign. DU A. Lamr 92
Viděl jsem třetí nebe I.
litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 58/100
Provenance...
Duhová krajina
fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75
the disciple of prof. J. A...
Bez názvu
litografie, 28 x 28 cm, rám
Figures decoratives č. 16
Plníme plán
Česání
olej, plátno, 1933, 60,5 x 43 cm, sign. PD A. Moravec 33
Šípek kvete
olej, karton, 1967, 34 x 23 cm, sign. LD A. Moravec 67, rám, na rámu oděrky
the disciple...
V zrcadle
tuš, papír, 1978, 29 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 78, rám
Ženský akt
tuš, papír, 36 x 20 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na papíře několik skvrnek
the disciple...
Ohebná dívka
tuš, papír, 18,6 x 25 cm, sign. PN Bělocvětov, rám
Ženský poloakt
tuš, papír, 1973, 29,5 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 73, rám
the disciple of J. Solar...
Zahrada s plotem
Marilyn Monroe
Bez názvu
pálená keramika, 2002, v. 34 cm
Pražské povstání
bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek
Odpočinek
Krávy na pastvě
Zátiší s mimózou
Kytice
Pičín u Příbrami