Auction 12.06.2019

Aukční síň Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 11000 Prag 1, Czech Republic
aukce@galerie-vltavin.cz · +420 224930340

Date of the auction: 12.06.2019

Lot number 420
A. Kašpar

Síť

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK100
ca. US$4
Lot number 17
A. Rudolphi

Zátiší s ovocem

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 11
Adalbert Bělohlávek (1863-?)

Krajina

Opening
CZK25,000
ca. US$1,106
Lot number 202
Adolf Born (1930-2016)

PF 2012
litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born

Opening
CZK800
ca. US$35
Lot number 203
Adolf Born (1930-2016)

PF 2013
litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born

Opening
CZK800
ca. US$35
Lot number 204
Adolf Born (1930-2016)

PF 2014
litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born

Opening
CZK800
ca. US$35
Lot number 205
Adolf Born (1930-2016)

PF 2015
litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born

Opening
CZK800
ca. US$35
Lot number 206
Adolf Born (1930-2016)

PF 2016
litografie, 2016, 21 x 10,5 cm, sign. LD A Born

Opening
CZK800
ca. US$35
Lot number 212
Adolf Born (1930-2016)

Adolf Born: Akvarely, grafika, ilustrace

Opening
CZK2,000
ca. US$88
Lot number 213
Adolf Born (1930-2016)

Plakát na výstavu - A. Born: Grafika, Galerie Fronta

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 214
Adolf Born (1930-2016)

Plakát na výstavu - A. Born: Grafika, Galerie Groll

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 215
Adolf Born (1930-2016)

Plakát na výstavu - A. Born: Graphik und Zeichnungen, Galerie Ambiance

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 216
Adolf Born (1930-2016)

Plakát na výstavu - A. Born: Grafika, Galerie Zlatá ulička

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 217
Adolf Born (1930-2016)

Slečny dcery
serigrafie, 29 x 21 cm, sign. PD Aborn, č. 95/100

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 218
Adolf Born (1930-2016)

Zlý pes
serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD A. Born, č. 81/100

Opening
CZK9,000
ca. US$398
Lot number 219
Adolf Born (1930-2016)

Pan Trubec a paní Blecha
litografie, 1993, 49 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, č. 81/90
studied at The...

Opening
CZK14,500
ca. US$641
Lot number 339
Albert Jonáš (1893-1974)

Ottovo mýdlo rakovnické

Opening
CZK10,000
ca. US$442
Lot number 340
Albert Jonáš (1893-1974)

Ottův Otamýr

Opening
CZK10,000
ca. US$442
Lot number 136
Ales Bask Hostomsky (1977)

A Love Letter to St. Petersburgh, Florida

Opening
CZK6,500
ca. US$287
Lot number 137
Ales Bask Hostomsky (1977)

Primus

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 138
Ales Bask Hostomsky (1977)

So Hood

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 139
Ales Bask Hostomsky (1977)

The Feeling is Mutual

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 140
Ales Bask Hostomsky (1977)

Amazing Accounts

Opening
CZK5,500
ca. US$243
Lot number 141
Ales Bask Hostomsky (1977)

Ironman 3

Opening
CZK5,500
ca. US$243
Lot number 248
Aleš Lamr (1943)

Letní slavnost
fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 249
Aleš Lamr (1943)

Veselé postavy III

Opening
CZK1,900
ca. US$84
Lot number 250
Aleš Lamr (1943)

Veselé postavy II

Opening
CZK1,900
ca. US$84
Lot number 251
Aleš Lamr (1943)

Veselé postavy I

Opening
CZK1,900
ca. US$84
Lot number 252
Aleš Lamr (1943)

Dva
litografie, 1995, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 47/50

Opening
CZK3,400
ca. US$150
Lot number 253
Aleš Lamr (1943)

Hvězda
akvarel, papír, 1992, 20,5 x 30 cm, sign. DU A. Lamr 92

Opening
CZK1,600
ca. US$70
Lot number 254
Aleš Lamr (1943)

Viděl jsem třetí nebe I.
litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 58/100
Provenance...

Opening
CZK3,800
ca. US$168
Lot number 255
Aleš Lamr (1943)

Duhová krajina
fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75
the disciple of prof. J. A...

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 460
Alexander Calder (1898-1976)

Bez názvu
litografie, 28 x 28 cm, rám

Opening
CZK3,000
ca. US$132
Lot number 162
Alfons Mucha (1860-1939)

Figures decoratives č. 16

Opening
CZK6,500
ca. US$287
Lot number 349
Alois Bílek (1887-1961)

Plníme plán

Opening
CZK1,600
ca. US$70
Lot number 53
Alois Moravec (1899-1987)

Česání
olej, plátno, 1933, 60,5 x 43 cm, sign. PD A. Moravec 33

Opening
CZK10,000
ca. US$442
Lot number 393
Alois Moravec (1899-1987)

Šípek kvete
olej, karton, 1967, 34 x 23 cm, sign. LD A. Moravec 67, rám, na rámu oděrky
the disciple...

Opening
CZK3,200
ca. US$141
Lot number 271
Andrej Bělocvětov (1923-1997)

V zrcadle
tuš, papír, 1978, 29 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 78, rám

Opening
CZK8,000
ca. US$354
Lot number 272
Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Ženský akt
tuš, papír, 36 x 20 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na papíře několik skvrnek
the disciple...

Opening
CZK10,000
ca. US$442
Lot number 273
Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Ohebná dívka
tuš, papír, 18,6 x 25 cm, sign. PN Bělocvětov, rám

Opening
CZK10,000
ca. US$442
Lot number 274
Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Ženský poloakt
tuš, papír, 1973, 29,5 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 73, rám
the disciple of J. Solar...

Opening
CZK12,000
ca. US$531
Lot number 275
Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Zahrada s plotem

Opening
CZK18,000
ca. US$796
Lot number 193
Andy Warhol (1928-1987)

Marilyn Monroe

Opening
CZK35,000
ca. US$1,549
Lot number 511
Antonín Bartoš (1933)

Bez názvu
pálená keramika, 2002, v. 34 cm

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 512
Antonín Bílek (1881-1937)

Pražské povstání
bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek

Opening
CZK1,500
ca. US$66
Lot number 54
Atanas Tasev (1897)

Odpočinek

Opening
CZK8,000
ca. US$354
Lot number 398
B. Ryplová

Krávy na pastvě

Opening
CZK4,500
ca. US$199
Lot number 450
Bibiana Knechtlová (1946)

Zátiší s mimózou

Opening
CZK4,500
ca. US$199
Lot number 20
Bohumil Ullrych (1893-1948)

Kytice

Opening
CZK10,000
ca. US$442
Lot number 31
Bohumil Ullrych (1893-1948)

Pičín u Příbrami

Opening
CZK4,000
ca. US$177
Lot number 32
Bohumil Ullrych (1893-1948)

U rybníka

Opening
CZK8,000
ca. US$354
Lot number 41
Bohumil Ullrych (1893-1948)

Plachetnice

Opening
CZK9,000
ca. US$398
Lot number 43
Bohumil Ullrych (1893-1948)

Chicago od Michig. jezera

Opening
CZK25,000
ca. US$1,106
Lot number 55
Bohumil Ullrych (1893-1948)

Dvě dívky

Opening
CZK11,000
ca. US$486
Lot number 419
Brunner

Důl
olej, plátno, 45 x 60 cm, sign. LN Brunner, rám

Opening
CZK2,500
ca. US$110
Lot number 384
Camillle Corot - kopie

Stavení
olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 482
Cyril Bouda (1901-1984)

Kytarista
litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD CBouda, rám

Opening
CZK1,500
ca. US$66
Lot number 514
Dagmar Dos-Nolden (1948)

Doufajíc I / In hope I

Opening
CZK63,000
ca. US$2,788
Lot number 515
Dagmar Dos-Nolden (1948)

Kolem té záležitosti / Around the matter

Opening
CZK63,000
ca. US$2,788
Lot number 516
Dagmar Dos-Nolden (1948)

Současnost I / Current time I

Opening
CZK63,000
ca. US$2,788
Lot number 134
Dalibor Smutný (1964)

Krajina

Opening
CZK3,000
ca. US$132
Lot number 332
Dimitrij Kadrnožka (1923)

Štvanice - návrh na plakát

Opening
CZK2,000
ca. US$88
Lot number 333
Dimitrij Kadrnožka (1923)

Štvanci - návrh na plakát

Opening
CZK2,400
ca. US$106
Lot number 334
Dimitrij Kadrnožka (1923)

Bariéra - návrh na plakát

Opening
CZK2,500
ca. US$110
Lot number 335
Dimitrij Kadrnožka (1923)

Bariéra - návrh na plakát

Opening
CZK2,500
ca. US$110
Lot number 336
Dimitrij Kadrnožka (1923)

Zátah - návrh na plakát

Opening
CZK2,600
ca. US$115
Lot number 369
Dušan Říha (1931-2001)

Lesní zátiší (V Březinách u Poličky)

Opening
CZK6,000
ca. US$265
Lot number 402
E. Pánléffy

Čajové zátiší

Opening
CZK4,000
ca. US$177
Lot number 12
Eduard Svoboda (připsáno) (1814-1902)

Ve chlévě

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 42
Emanuel Hosperger (1891-1984)

Moře

Opening
CZK15,000
ca. US$663
Lot number 188
Emil Filla (1882-1953)

Zápas koní
suchá jehla, 1935, 22,8 x 17 cm, sign. PD Emil Filla, drobné skvrny na papíře
Provenance...

Opening
CZK16,000
ca. US$708
Lot number 155
Emil Orlik (1870-1932)

Otec a syn
lept, 24,7 x 16,4 cm, PD monogr. v desce EO

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 156
Emil Orlik (1870-1932)

Nedělní ráno v Brotzenu

Opening
CZK5,000
ca. US$221
Lot number 157
Emil Orlík (1870-1932)

Akt s kožešinou
lept, 26,2 x 20 cm, sign. PD Emil Orlík, rám

Opening
CZK7,000
ca. US$309
Lot number 146
Emma Srncová (1942)

Paní s kočkou

Opening
CZK2,500
ca. US$110
Lot number 145
Eva Pilarová

Podvečer u Kokořína

Opening
CZK1,500
ca. US$66
Lot number 458
Ewa Nemoudry (1957)

Modrá v městečku
akryl, plátno, komb., 2012, 120,3 x 150,4 cm, sign. vzadu
studied Architecture at...

Opening
CZK56,500
ca. US$2,500
Lot number 459
Ewa Nemoudrý (1957)

Čekám na tebe
akryl, plátno, komb., 2018, 80 x 60 cm, sign. PD E. Nemoudry 18
studied Architecture...

Opening
CZK27,500
ca. US$1,217
Lot number 401
F. Štindl

Než nastaly JZD

Opening
CZK4,500
ca. US$199
Lot number 481
Ferdiš Duša (1888-1958)

Polní práce
dřevoryt na japanu, 39 x 33 cm, sign. PD F. Duša, mírně zažloutlý papír
Provenance...

Opening
CZK2,000
ca. US$88

Recently viewed lots

Recently viewed lots