2 boeken van Zwolse auteur Lubbertus Rietberg (1783-1826). 1) Sylloge observationum Physicarum, quam pro argument Disputationis Philosophicae In auguralis, (..) Lubbertus Riegberg, Zwolla transisalanus, 1803. Groningen, N. Veenkamp en Zonen, 1803. (6), 167, (8) pp. 4to, in halfleer. 2) Dichtbloemen van L. Riegberg. Rotterdam, J. Immerzeel jr., 1825. 202, (2) pp. in eenvoudig contemp. kartonnen band. Deze sleets en iets los in band. *zie ook: Het is thans zeer briljant: aspecten van het Zwolse culturele leven tijdens de overgang van ancien régime naar moderne tijd J. C. Streng, 1999. Pp. 223